Het team


Directeur                                                  Hans Brinkman
                                                                    (maandagochtend, dinsdag,
                                                                               woensdagochtend en donderdag)

Interne Begeleiding                             Wietske van der Hoeve 
                                                                    (dinsdag en donderdag)

Groep 1/2  A                                           Elly Klein Ikkink
                                                                    (dinsdag t/m vrijdag)
                                                                    Sabine van Lier 
                                                                              (maandag)
Groep 1/2  B                                           Yvonne Laarman
                                                                    (maandag, woensdag, donderdag en vrijdag)
                                                                    Angela Roessink
                                                                    (dinsdag)
Groep 3                                                     Angela Roessink 
                                                                    (maandag)
                                                                    Ilse Proper
                                                                    (dinsdag t/m vrijdag)
 Groep 4/5                                                Wilma Eggink
                                                                    (maandag t/m woensdag)
                                                                    Denise ter Beek
                                                                    (donderdag en vrijdag) 
Groep 6-7A                                              Esther Karrenbelt
                                                                              (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)
                                                                              Denise ter Beek
                                                                    (woensdag)

Groep 7B-8                                              Mirjam Hermans
                                                                    (maandag, donderdag, vrijdag)
                                                                    Sabine van Lier 
                                                                    (dinsdag en woensdag)
Plusgroep                                                 Angela Roessink (woensdag)


Administratieve ondersteuning      Annemieke Wassink (donderdag)
Conciërge                                               Rachid Bouganon (donderdagmiddag)