Het team


Directeur                                                  Hans Brinkman
                                                                    (maandag, dinsdag, donderdagmiddag
                                                                               en vrijdag)

Interne Begeleiding                             Wietske van der Hoeve 
                                                                    (dinsdag en donderdag)

Groep 1/2  A                                           Elly Klein Ikkink
                                                                    (dinsdag t/m vrijdag)
                                                                    Sabine van Lier 
                                                                              (maandag)
Groep 1/2  B                                           Yvonne Laarman
                                                                    (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
                                                                    Ilse Proper
                                                                    (dinsdag)
Groep 3/4A                                             Angela Roessink 
                                                                    (maandag en dinsdag)
                                                                    Ilse Proper
                                                                    (woensdag, donderdag en vrijdag)
 Groep 4B/5                                            Wilma Eggink
                                                                    (maandag t/m donderdag)
                                                                    Esther Karrenbelt
                                                                    (vrijdag) 
Groep 6-7A                                              Denise ter Beek 
                                                                    (woensdag t/m vrijdag)
                                                                              Esther Karrenbelt
                                                                              (maandag en dinsdag)
Groep 7B-8                                              Mirjam Hermans
                                                                    (maandag, donderdag, vrijdag)
                                                                    Sabine van Lier 
                                                                    (dinsdag en woensdag)
Plusgroep                                                 Angela Roessink (woensdag)


Leraar+                                                    Yara Kersten (dinsdag)
                                                                   Esther Karrenbelt (donderdag en vrijdag)
Administratieve ondersteuning      Annemieke Wassink (donderdag)
Conciërge                                               Rachid Bouganon (donderdagmiddag)

Villa60 op Facebook